mariášová liga Za Moravú


VÝSLEDKY LIGY 2014/2015

1. MÍSTO - JAKUB DOMINIK, OSTROŽSKÁ LHOTA

2. MÍSTO - JAROMÍR VACULÍK, UH. BROD

3. MÍSTO - FRANTIŠEK KUCHAŘ, HLUK

 

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

VÝSLEDKY TURNAJE V BŘEZOLUPECH

1. místo - Jakub Dominik, Ostrožská Lhota

2. místo- Pavel Gottwald, Napajedla

3. místo - Jiří Mořingl, Žlutava

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

VÝSLEDKY TURNAJE NA KELNÍKÁCH

1. místo - Pavel Gottwald, Napajedla

2. místo - Josef Medek, Topolná

3. místo - Ladislav Skovajsa, Kelníky

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 

VÝSLEDKY TURNAJE VE SLAVIČÍNĚ

1. místo - Vladimír Loučka, Hulín

2. místo - Vladimír Filip, Boršice

3. místo - Jiří Hykš, Čejč

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!!!!!

 

VÝSLEDKY TURNAJE V NEDACHLEBICÍCH

1. místo - Jakub Dominik, Ostrožská Lhota

2. místo - František Kuchař, Hluk

3. místo - Jan Krumpholz, Oldřichovice

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

VÝSLEDKY TURNAJE V TOPOLNÉ

1. místo - Jiří Mořingl, Žlutava

2. mésto - Ladislav Duda, Částkov

3. místo - Zdeněk Andrýsek, Březolupy

 

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!!

 

VÝSLEDKY TURNAJE V UH.HRADIŠTI

1. místo - Vladimír Filip, Boršice

2. místo - Josef Medek, Topolná

3. místo - Stanislav Novák, Drnovice

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 

VÝSLEDKY ŽLUTAVSKÉHO TURNAJE

1. místo - Jiří Mořingl, Žlutava

2. místo - Bohuslav Dominik, Ostrožská Lhota

3. místo - Jan, Krumpholz, Oldřichovice

 

BLAHOPŘEJEME !!!!!!!!!!!!!!

 
 

VÝSLEDKY TURNAJE V OTROKOVICÍCH

1. místo - Vladimír Loučka, Hulín

2. místo - Bohuslav Dominik, Ostrožská Lhota

3. místo - Ladislav Duda, Částkov

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!!!!

 

VÝSLEDKY TURNAJE V UH.BRODĚ

 

1. místo - Jiří Šoman, Lipová

2. místo - Jaromír Vaculík, Uh.Brod

3. místo - Zdeněk Řezníček, Nedachlebice

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!

 

VÝSLEDKY TURNAJE VE SVÁROVĚ

1. místo - František Kuchař, Hluk

2. místo - Petr Černuška, Uh.Hradiště

3. místo - Petr Sandtner, Zlín

 

BLAHOPŘEJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!